18.12.2012 18:25

CO SE DĚJE VE ŠKOLCE

CO SE BUDE DÍT V LEDNU

Ve středu 3. ledna v 10 hod je v Řečkovicích divadlo KUFR. Určitě na představení nebudeme chybět :-) Ve středu 16. ledna pojedeme opět na Panskou Líchu na koníky. V posledním lednovém týdnu nás čeká jako obvykle keramika :-)

 

CO SE BUDE DÍT V PROSINCI

Ve čtvrtek 6. prosince budeme mít ve školce návštěvu, Mikuláše, anděla a čerta. Ve středu 12. prosince pojedeme na koníky na Panskou Líchu.

 

CO SE BUDE DÍT V LISTOPADU

Ve středu 14. listopadu jedeme opět na koně na Panskou Líchu. V úterý 27. listopadu jdeme do divadla Polárka na představení Dobrodružství piráta Kolíska. Ve čtvrtek 29. listopadu je keramika.

 

CO SE BUDE DÍT V ŘÍJNU

V úterý 30. října od 15 hod budeme mít opět keramiku. V pátek 26. října jdeme s dětmi do Anthroposu. Prosíme, přijďte do půl deváté. Děkujeme. Ve středu 17. října dopoledne pojedeme s dětmi na Panskou Líchu na koně. Budeme mít k dispozici tři...

 

KERAMIKA

Pravidelně každý poslední týden v měsíci budeme mívat keramický kroužek. Tento měsíc jej budeme mít ve středu 26. září v 15 hod.

 

CO SE BUDE DÍT V ZÁŘÍ

V úterý 25. září pojedeme do Drásova na koníky. Prosíme, přijďte do půl deváte. Děkujeme! Ve středu 26. září budeme mít první keramickou dílnu. Každý poslední týden (den vždy upřesníme) k nám bude docházet teta Zuzka a bude s dětmi tvořit z...

 

—————

Zpět


Kontakt

Provozovna Mateřské školy Malý strom, s.r.o.

Žilkova 40a
Brno-Řečkovice
621 00


+420 608 05 08 06


Leták s programem letních táborů v Malém stromě 2023

Odkaz na fotky s Ostrovu pokldů

Odkaz na fotky z táboru Harry Potter

Odkaz na fotky z táboru Cesta do pravěku

Odkaz na fotky z táboru Záhada hlavolamu

Odkaz na fotky z táboru Kolem světa s holubem Emilem

Odkaz na filmový tábor

Odkaz na fotky z táboru Superhrdinové zasahují

Odkaz na fotky z různých aktivit v Malém stromě

Znak EU a MŠMT


www.malystrom.cz