Lesní prázdninová školka

V sprnu 2009 pořádalo naše občanské sdružení lesní školku pro děti předškolního věku.

Lesní prázdninové školka Indiánské léto (10.–14.8.2009)

Půjdeme po stopách indiánů a naučíme se něco málo z jejich moudra. Pokud chcete, aby vaše děti zažívaly v létě spoustu dobrodružství, přihlašte se na naši Lesní prázdninovou školku, která bude probíhat v oboře kolem kopce Holedná (Jundrov).

Místo srazu je každý den v 8 hod na dětském hřišti v Jundrově, ulice Březová (hřiště je umístěno u domů s čísly popisnými 53-55, mezi bloky ulice Dubová), je zde možné bez problémů zaparkovat. V blízkosti je také konečná zastávka autobusu číslo 67 viz podrobná mapka. Vyzvednutí dětí je na stejném místě v 17 hod.

Kromě celodenního programu bude pro děti zajištěn oběd, dopolední a odpolední svačina a pravidelný pitný režim. V případě, že vaše dítě má speciální požadavky na stravu, prosíme, informujte nás při přihlášení. 

Pokud nám počasí nebude přát, budeme s dětmi v náhradních místnostech zahradního domku v Bystrci, kde budeme mít přichystané hry a další aktivity. Kapacita je 15 dětí, o které se budou starat 3 tety (na náš profil se můžete podívat zde). Více informací o prázdninové školce vám můžeme napsat mailem nebo sdělit telefonicky. Kontaktovat nás můžete buď emailem na malystrom@email.cz nebo na telefon 605 84 84 88.

Fotogalerie z Lesní prázdninové školky

 

 

 


www.malystrom.cz